0%

آموزش حسابداری مقدماتی و پیشرفته

تجربه ثابت کرده که افراد همیشه به دنبال راهی میانبر برای رسیدن به اهدافشان هستند. خبر خوب اینکه سایت آموزش حسابداری پارسه حساب سکوی پرش شماست که در مدت زمان کوتاهی شما را به اهداف بزرگتان میرساند. برای یادگیری حسابداری کاربردی و عملی و ورود سریع به بازار کار آموزش های پارسه حساب را از دست ندهید .حمایت ما از شما تنها به آموزش حسابداری از پایه تا پیشرفته خلاصه نمیشود و شما میتوانید پس از گذراندن دوره آموزشی مناسب خود، در دوره های کارآموزی ما در شرکت حسابداری پارسه حساب ایرانیان حضور یابید و برای ورود به بازار کار آماده شوید.
در دوره آموزش حسابداری حضوری کلاس ها به صورت معمولی و فشرده برگزار میشوند و شما با توجه به شرایط زمانی دلخواه تان میتوانید در این دوره ها شرکت کنید.
تعداد نفرات کلاس های آموزش صفر تا صد حسابداری به صورت حضوری در پارسه حساب ایرانیان از 5 نفر به بالا میباشد.
ما در آموزشگاه حسابداری پارسه حساب ایرانیان شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بتوانید در کلاس آموزش خصوصی حسابداری نیز شرکت کرده و نهایت استفاده را از حضور استاد ببرید.
کیفیت مطالب تدریس شده در کلاس عمومی آموزش حسابداری از پایه تا پیشرفته با کلاس آموزش خصوصی حسابداری یکسان بوده و تنها تفاوت این کلاس ها در تعداد نفرات میباشد.
در پایان دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته حسابداری حضوری آزمونی از کارآموزان گرفته میشود و مدرک معتبر فنی و حرفه ای به آن ها اعطا میگردد.
شما با یادگیری اصول حسابداری در این دوره ها میتوانید به عنوان حسابدار مالی، حسابدار حقوق و دستمزد ، حسابدار صنعتی ، حسابدار امور مالی و مدیر حسابداری و … در شرکت های حسابداری معتبر شروع به کار کنید.
برای اطلاع از انواع دوره های آموزش رایگان صفر تا صد حسابداری با همکاران ما تماس بگیرید تا از شرایط ویژه ثبت نام ما مطلع شوید و برای انتخاب بهترین دوره آموزش حسابداری مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

حسابداری مقدماتی

اگر شما جزو افرادی هستید که پیش زمینه ای در حسابداری ندارید و میخواهید در آینده حسابداری را به عنوان شغل اصلی یا دوم خود انتخاب کنید شرکت در دوره آموزش حسابداری مقدماتی از بهترین دوره های آموزشی برای شماست.
در این دوره شما آموزش حسابداری از پایه را یاد میگیرید و به صورت اصولی با استاندارد ها و قوانین حسابداری آشنا میشوید.
در دوره آموزش حسابداری مقدماتی آنچه برای بستن حساب ها و ترازنامه های شرکت های تولیدی نیاز دارید را یاد میگیرید برای ورود به بازار کار آماده میشوید.
سرفصل های آموزشی در کلاس آموزش حسابداری مقدماتی در بهترین سایت حسابداری مازندران عبارتند از:
آموزش مقدمات حسابداری
آموزش حسابداری شرکتهای خدماتی
آموزش حسابداری شرکتهای بازرگانی
تحریر دفتر کل و روزنامه
انجام پروژه های عملی مالی متعدد
آموزش اکسل حسابداری

 

حسابداری پیشرفته و ویژه بازار کار

در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار ما تمام مواردی که شرکت های خرد و کلان برای استخدام حسابدار در نظر دارند را به شما آموزش میدهیم.
شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار مانند سکوی پرشی به سمت اهداف شماست و شما را برای رسیدن به درآمد بالا چندین پله جلو میندازد.
این دوره آموزش کاربردی حسابداری مانند کارگاه عملی بوده که به صورت پروژه محور برگزار میشود و هدف از برگزاری آن هدایت سریع کارآموزان به بازار کار و آموزش نرم افزار حسابداری میباشد.
در این دوره به صورت گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته اصول حسابداری و مالیات به شما آموزش داده میشود و با حل صد ها نمونه سوال آزمون حسابداری برای آزمون های استخدامی و حتی آزمون های بین المللی حسابداری آماده میشوید.
این کلاس به به صورت فشرده برگزار میشوند و در طول دوره هر آنچه که برای آموزش حسابداری کاربردی و ورود به بازار کار نیاز است آموزش داده میشود.
اگر شما مدرک دانشگاهی حسابداری دارید و هنوز موفق به استخدام در شرکت معتبری نشده اید باید این موضوع را متوجه شده باشید که صرفا تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی برای ورود به بازار کار کافی نیست.
لازم است شما مهارت های حسابداری را به صورت کاربردی یاد بگیرید و از نظر تئوری و عملی برای ورود به بازار کار آماده شوید.
اگر هنوز دانشجوی رشته حسابداری هستید و فارغ التحصیل نشده اید این دوره یکی از مناسب ترین دوره ها برای شماست.
با شرکت در این دوره آموزش حسابداری بازار کار کاربردی و عملی میتوانید حتی قبل از فارغ التحصیلی از مهارت های کسب شده خود کسب درآمد کنید و از هم سطح های خود چندین پله جلوتر بیفتید.

 

آموزشگاه پارسه حساب ایرانیان برگذار کننده بهترین دوره های حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته  همراه با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد. یادگیری ۰ تا ۱۰۰ دوره حسابداری ویژه بازار کار به صورت اصولی در این دوره تضمین شده است. ضمن این که دوره حسابداری پارسه حساب دارای مزایای زیر نیز می باشد.

امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری
امکان ارتباط با استاد در همه زمان ها
دریافت جزوه رایگان
معرفی به کار در صورت رضایت دانشجو
دسترسی رایگان به تعداد زیادی منابع آموزشی حسابداری به صورت فیلم و نمونه سوال

 

دریافت مدرک حسابداری فنی حرفه ای

از آنجا که آموزشگاه حسابداری پارسه حساب زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است، بعد از گذرندان کامل دوره حسابداری بازار کار، همه دانش پذیران می توانند دو نوع مدرک معتبر حسابداری قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف دریافت کنند.
– مدرک فنی حرفه ای حسابداری (رایانه کار م+الی) (با نرم افزار هلو)
– مدرک معتبر داخلی حسابداری بازار کار