0%

حسابداری و حسابرسی

خدمات حسابداری سریع و ارزان :
حسابداری شرکتها و موسسات ( اشخاص حقوقی )
حسابداری فروشگاه ها و اصناف ( اشخاص حقیقی )
حسابرسی داخلی
مدیریت مالی
مشاوره مالی
تهیه و تنظیم بودجه سالیانه
ارزیابی سهام شرکتها
آموزش حسابداری بصورت خصوصی توسط مدیر مالی
آموزش حسابداری بازار کار
خدمات حسابداری فوق توسط این شرکت بصورت حرفه‌ای، ضمن رعایت دقت و کیفیت در عین حال سریع و با قیمتی مناسب و ارزان به شرکتها، موسسات، فروشگاه‌ها و اصناف مختلف ارائه می گردد.

مشاوره مالی مهمترین بخش خدمات حسابداری
از مهم‌ترین خدمات حسابداری شرکت پارسه حساب، ارائه مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی است که می‌تواند بسیار برای آنها راهگشا باشد. برای این منظور، مشاوره مالی، مشاوره حسابداری، مشاوره مالیاتی و مشاوره نرم‌افزاری جزو پرکاربردترین مواردی هستند که که در این زمینه ارائه خواهیم کرد. از سوی دیگر، کلیه خدمات مالیاتی و مالی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را می‌توانیم جزو دیگر خدمات حسابداری این شرکت‌ بدانیم که شامل تهیه، تنظیم و ارسال اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده برای شرکت‌ها در دوره‌های زمانی متفاوت، تنظیم صورت معاملات خرید و فروش فصلی برای آگاهی از میزان مالیات تعیین‌شده، تنظیم اظهارنامه مالیات بر عملکرد سالانه، راهکارهای کاهش مالیات به صورت قانونی، پیگیری اعتراض مالیاتی و … می‌شوند.

در این میان، برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که ساختاری گسترده دارند و به همین دلیل دارای شبکه‌های پیچیده‌ی مالی هستند، لازم است که اقدامی صورت بگیرد تا یک نظم و ساختار یکپارچه برای مدیریت حسابرسی‌ها در آن انجام شود. برای این منظور، حجم داده‌ها و اطلاعات مالی فراوانی که وجود دارد، لازمه ایجاد این نظم را چندین برابر می‌کند. برای حل چنین مسئله‌ای می‌توانید از خدمات طراحی کدینگ حسابداری توسط مدیران مالی با تجربه بهره‌مند گردید

خدمات مالیاتی شامل :

تنظیم اظهارنامه مالیاتی
تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
تهیه، تنظیم و ارسال گزارشات فصلی
تهیه، تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
تحریر دفاتر قانونی
تهیه لایحه و دفاعیه جهت بیمه و مالیات
آموزش حسابداری مالیاتی بصورت خصوصی توسط مدیر مالی