0%

شرکت حسابداری پارسه جساب

ضرورت اخذ خدمات مشاوره مالیاتی

تغییرات قانونی در اخذ روش ها و شیوه های مالیاتی از یک سو و تغییرات فناوری به خصوص فناوری اطلاعات منجر به ظهور و پیدایش واژه های جدید و روش های جدید در اخذ مالیات شده است. یکی از این واژه ها مالیات هوشمند است
لیکن هنوز اکثر مدیران و صاحبان کسب و کار و مشاغل بر اساس تجارب گذشته نسبت به تهیه و تنظیم اظهارنامه و پرداخت مالیات اقدام می نمایند. هنوز بسیاری از فعالان اقتصادی  و حسابداران و مشاوران مالیاتی آنها با تغییرات زیرساختی در مواد و مفاد قوانین مالیاتی نا آشنا هستند. این امر می تواند آنها را با چالش های بسیار بزرگی در عرصه محاسبه و پرداخت مالیات مواجه نماید.
امروزه جهت مصون ماندن از گزند های ناخواسته در محاسبه و پرداخت مالیات ،  ضرورت داشتن یک مشاور مالیاتی آشنا و خبره به هر دو موضوع فناوری اطلاعات و مسلط به قوانین برای هر مدیری امری اجتناب ناپذیر است.
 

خدمات مشاوره مالیاتی پارسه چیست؟

ما معتقد هستیم می توان با استاندارد سازی رفتارهای مالیاتی ضمن کاهش هزینه ها نسبت به افزایش ارزندگی های مشتریانمان اقدام نماییم.
بدین منظور از یک سو با راه اندازی مرکز پژوهش ها نسبت به مطالعه مسائل و مشکلات گوناگون مطرح شده از سوی مودیان مالیاتی پرداخته ، سپس با استفاده از جلسات هم اندیشی میان خبرگان مالیاتی و دیگر صاحب نظران و خیرگان حقوقی نسبت به تهیه و الگو سازی و استاندارد سازی رفتارهای مودیان اقدام می نماییم.
.

 

شرکت حسابداری پارسه حساب آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی اعلام نموده و با بهره گیری از پرسنل متخصص و مدیران مالی باتجربه سعی در ارائه خدمات باکیفیت و ایجاد رضایتمندی مشتریان عزیز دارد. جهت اطلاع از نحوه انجام خدمات حسابداری سریع و ارزان این شرکت با شماره 01132349899 تماس بگیرید

خدمات حسابداری سریع و ارزان :
حسابداری شرکتها و موسسات ( اشخاص حقوقی )
حسابداری فروشگاه ها و اصناف ( اشخاص حقیقی )
حسابرسی داخلی
مدیریت مالی
مشاوره مالی
تهیه و تنظیم بودجه سالیانه
ارزیابی سهام شرکتها
آموزش حسابداری بصورت خصوصی توسط مدیر مالی
آموزش حسابداری بازار کار
خدمات حسابداری فوق توسط این شرکت بصورت حرفه‌ای، ضمن رعایت دقت و کیفیت در عین حال سریع و با قیمتی مناسب و ارزان به شرکتها، موسسات، فروشگاه‌ها و اصناف مختلف ارائه می گردد.

مشاوره مالی مهمترین بخش خدمات حسابداری

از مهم‌ترین خدمات حسابداری شرکت پارسه حساب، ارائه مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی است که می‌تواند بسیار برای آنها راهگشا باشد. برای این منظور، مشاوره مالی، مشاوره حسابداری، مشاوره مالیاتی و مشاوره نرم‌افزاری جزو پرکاربردترین مواردی هستند که که در این زمینه ارائه خواهیم کرد. از سوی دیگر، کلیه خدمات مالیاتی و مالی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را می‌توانیم جزو دیگر خدمات حسابداری این شرکت‌ بدانیم که شامل تهیه، تنظیم و ارسال اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده برای شرکت‌ها در دوره‌های زمانی متفاوت، تنظیم صورت معاملات خرید و فروش فصلی برای آگاهی از میزان مالیات تعیین‌شده، تنظیم اظهارنامه مالیات بر عملکرد سالانه، راهکارهای کاهش مالیات به صورت قانونی، پیگیری اعتراض مالیاتی و … می‌شوند.

در این میان، برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که ساختاری گسترده دارند و به همین دلیل دارای شبکه‌های پیچیده‌ی مالی هستند، لازم است که اقدامی صورت بگیرد تا یک نظم و ساختار یکپارچه برای مدیریت حسابرسی‌ها در آن انجام شود. برای این منظور، حجم داده‌ها و اطلاعات مالی فراوانی که وجود دارد، لازمه ایجاد این نظم را چندین برابر می‌کند. برای حل چنین مسئله‌ای می‌توانید از خدمات طراحی کدینگ حسابداری توسط مدیران مالی با تجربه بهره‌مند گردید .

 

خدمات مالیاتی شامل :
تنظیم اظهارنامه مالیاتی
تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
تهیه، تنظیم و ارسال گزارشات فصلی
تهیه، تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
تحریر دفاتر قانونی
تهیه لایحه و دفاعیه جهت بیمه و مالیات
آموزش حسابداری مالیاتی بصورت خصوصی توسط مدیر مالی

 

محصولات آموزشی حسابداری
پکیج های آموزش تصویری (ویدیویی) حسابداری و آموزش های آنلاین حسابداری و حسابرسی

خدمات حسابداری و حسابرسی
انجام خدمات حسابداری بصورت سنتی و مکانیزه و خدمات حسابرسی صورتهای مالی و حسابرسی داخلی

امور مالی و مالیاتی
انجام خدمات مالیاتی از جمله تنظیم اظهارنامه ها، لایحه نویسی و دفاع مالیاتی، تشکیل و رسیدگی پرونده مالیاتی

 

آموزش حسابداری و حسابرسی
دوره های تخصصی عملی و کاربردی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار با ارائه گواهینامه بین المللی

نرم افزار مالی و حسابداری
تولید، استقرار، آموزش،پشتیبانی نرم افزارهای تخصصی مالی و اداری

CFO – مدیر ارشد مالی
مدیر ارشد مالی، ارائه دهنده خدمات فوق تخصصی امور مالی و کنترلی منابع

استارت آپ مالی
شروع کسب و کار با ایجاد شرکت و موسسه خدمات حسابداری و حسابرسی