0%

مشاور مالیاتی

مجموعه پارسه حساب باتجربه بالایی که در عرصه مالیات دارد، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از برترین مراکز ارائه‌دهنده خدمات مالیاتی به شرکت‌ها محسوب می‌شود. بهره‌گیری از مشاوران مالیاتی باتجربه، اطمینان از بالاترین ضریب موفقیت در پرونده‌های مالیاتی و همچنین دانش بالای مالیاتی ازجمله مزایایی است که با سپردن امور مالیاتی خود به پرشین تکس از آن بهره‌مند می‌شوید.
در زیر خدمات مالیاتی ارائه‌شده توسط پرشین تکس را مشاهده می‌کنید؛
تشکیل پرونده مالیاتی
تنظیم اظهارنامه مالیاتی
تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش‌ افزوده
تحریر دفاتر قانونی
تنظیم و اصلاح صورت‌های مالی جهت ارائه به بانک‌ها، بورس، سفارت‌خانه‌ها و …
پذیرش پرونده‌ها و دعاوی مالیاتی
دفاع مالیاتی
تنظیم لوایح مالیاتی
حضور در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی
ارائه لایحه تخصصی به شورای عالی مالیاتی
مشاوره مالیاتی درزمینهٔ انواع مالیات
مشاوره مالیاتی در رابطه با معافیت‌های مالیاتی
مشاوره مالیاتی به شرکت‌های خارجی
مشاوره مالیات بر ارزش‌افزوده

خدمات مشاوره مالیاتی پارسه حساب چیست؟
ما معتقد هستیم می توان با استاندارد سازی رفتارهای مالیاتی ضمن کاهش هزینه ها نسبت به افزایش ارزندگی های مشتریانمان اقدام نماییم.
بدین منظور از یک سو با راه اندازی مرکز پژوهش ها نسبت به مطالعه مسائل و مشکلات گوناگون مطرح شده از سوی مودیان مالیاتی پرداخته ، سپس با استفاده از جلسات هم اندیشی میان خبرگان مالیاتی و دیگر صاحب نظران و خیرگان حقوقی نسبت به تهیه و الگو سازی و استاندارد سازی رفتارهای مودیان اقدام می نماییم.
.

 

شرکت حسابداری پارسه حساب آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی اعلام نموده و با بهره گیری از پرسنل متخصص و مدیران مالی باتجربه سعی در ارائه خدمات باکیفیت و ایجاد رضایتمندی مشتریان عزیز دارد. جهت اطلاع از نحوه انجام خدمات حسابداری سریع و ارزان این شرکت با شماره 01132349899 تماس بگیرید